4. Haftanın Konuğu - Charismax

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
En büyük korkun ve zaafın nedir eniştecim?
Neslimin en sevdiği özelliğin nedir?
En sevdiğin kitap?
En sevdiğin şehir?
Bu hayattaki en önemli pişmanlığın?
Olmazsa olmazların 3 tanecik?

Korkum gözüm görse bile yüksek ani ses.. ve korkum hiç yok yere ölmek ( kim vurduya gitmek )

Zaaflarım çok... merhamet çok pis zaafım hep kandırılırım :D ve kendimi ifade edemem..

Neslihnın en sevdiğim özelliği.. Vefası katlanabilir olması bazı şeylere.. o konuda hakkı yenmez.. oda benim gibi.. merhamet sahibi..

Kitap konusuna girmeyelim okuduğumu seneler sonra anlatabiliyorum..

İstanbul - İzmir en sevdiğim Şehir..

Pişmalığım Ailemin Anne Babamım evladı olarak hep onlarla olacakmışım düşüncesiyle evliliğime kendi hayatıma yatırım yapmamam...

Olmazsa olmazım neye göre bilmiyorum.. ciddi söylemem gerekirse olmazsa olmazım yok genel anlamda..
Ama karakterist olarak tabi var bazı şeyler :D bunlarda önemli değil basit şeyler..

Peynir zeytin misali.. yazmaya değmez

Uhibbu

اُحِبُّ
Medeni Hal
Charismax 'ın bir günü nasıl geçer..paylaşırmısın..
Sevgili günlük....
?

Evliligin 10. Yılında bi güzellik yapmayı düşünüyomusun ? ?

(subliminal Destina ❤)

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Charismax 'ın bir günü nasıl geçer..paylaşırmısın..
Sevgili günlük....
?

Evliligin 10. Yılında bi güzellik yapmayı düşünüyomusun ? ?

(subliminal Destina ❤)
Bir günüm nasıl geçer bende bilmiyorum .. dengesiz iş düzenine girdim :D son bir seneyi sorma diyecemde son bu bir sene hep aklımda kalmış..

10.yılda hmms bizim o tür özel gün denilen şeylerimiz pek olmuyor :D normal karı koca tebrik hayırlı olsunu bizde.. :D uçuk geliyor bize ama bazen esmiyorda değil hani :haha: 10. yıla Allah kazasız belasız getirirse ozaman bi düşünelim bence :P

İsim
Damla
Memleket
İzmir.
Meslek
Ekonomist.
Medeni Hal
Merhaba,
-Bize Destina'yı anlat desem, nasıl anlatırsın.?
-Kaç yıldır forumlardasın.? Geçmişin var mı.? Genelde herkesi tanıyorsun, biz de seni tanıyor muyuz.?
-(İsim vermeyeceğim.) Benim forumum için, ''benim ilk göz ağrım'' demiştin. Bunu açar mısın.?
Şimdiden teşekkür ederim.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Merhaba,
-Bize Destina'yı anlat desem, nasıl anlatırsın.?
-Kaç yıldır forumlardasın.? Geçmişin var mı.? Genelde herkesi tanıyorsun, biz de seni tanıyor muyuz.?
-(İsim vermeyeceğim.) Benim forumum için, ''benim ilk göz ağrım'' demiştin. Bunu açar mısın.?
Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba Damla

Destinayı anlat deseler Eşim derim o kadar.. Eşim hakkında orta halli konuşurum fazla değil.. Karakterlerimiz farklı ve kendimize özel. Soranın tanıması daha iyi olur..

Benim forum demeyelimde internet Cafe tutkum çok küçük yaşlarda gekiyor internet cafelerin windows 98 kullandığı zamanlar 95 98 serisi xp ..yani 2000 ' ler başında takılmaca 2000 lerde heves .. genelde oyuncuydum 2005 sonrası Rap forumlarında ilk başlangıçım oldu.. hiç düz burası gibi paylaşım forumlarında bulunmadım ama forumumum vardı :D şimdiki gibi forumdan foruma gel gitler yapmadık hiç .. falancanın sitesi varmış dikkat bile etmiyorduk.. rap forum kültürü ve rap undergorund kayıt alan biri olarak tanındım ben.. düz forumlarda bilinmemem normal ilgim yoktu ama hepsini bilirdik senelerce sanal ortamda olunca selamlaşmadanda insanları tanıyabiliyorsun.. sağlam bir izleyiciyimdir :)

2011 2012 de evlilille bıçak gibi kestim forum ve internet alemini . birden sebebsizce .. senin forumuna üye olmam o seneler zarfı sonrasında olduğu için ilk göz ağrım diyorum ..

Bence beni kimse tanımıyor ne yansıtıyorsam o kadarını almalarına müsade ediyorum e Damla herşey güllük gülüstanlık değil dimi ama :) mesela şuan gülüyorum sohbet gırrlaaadır yansıyan.. belki o an ayaklarım kol6m falan kopuyordur.. yani ben yön vermeyi seven biriyim nasıl istiyorsam gidişatı öyle kurarım.

Ben teşekkür ederim.

:6::mz:

Destinys

Sevmek için sebep aramadım hiç, sesi yetti kalbime.”

Medeni Hal
Charismax eniştemi verdiği nadide cevaplar için teşekkür ediyorum :gic1:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...