29 Mart 2023 günlük burç yorumları!

Koç:
Sevgili Koç Burçları, evinizin içerisinde yeni düzenlemeler ve eşyalar almak isteyebilirsiniz. İş hayatınız açısından yeni iş teklifleriyle karşılaşabilir, yeni projelere başlayabilirsiniz. Evinizin içerisine bakıcı, yardımcı ya da şirketinizin içerisinde aranıza katılacak olan yeni bir takım arkadaşı aranıza katılabilir.
Boğa:
Sevgili Boğa Burçları, evli ve mutlu olan Boğa burçları, çocuklarınız bulunuyorsa, onların hayatında gerçekleşecek yeni planlar hakkında oldukça heyecanlanacak ve gururlanacaksınız. Ummadığınız yerlerden gelebilecek büyük para kapıları ve iş fırsatları da çok yakında kapınızda gibi görünüyor.
İkizler:
Sevgili İkizler Burçları, aşk hayatınız açısından umulmadık haberler alacağınız bir döngüden geçtiğinizin de altını çizmek istiyorum, umulmadık itiraflarla karşılaşabilirsiniz. Hamile kalmak isteyen ve bir türlü cesaret edemeyen ya da tedavi gören İkizler burçları bu hafta sürpizlerle karşılaşabilirsiniz.
Yengeç:
Sevgili Yengeç Burçları, sevdiğiniz kişiyle beraberliğinizde daha mutlu ve uyumlu olurken, aile ve yuva konuları gündeminizde olacak. Aile içi sıkıntılara açıksınız, dikkatli olmalısınız. Parasal enerjinizde gelen para kapıları açıkken, giden borçlara karşı temkinli olmalısınız.
Aslan:
Sevgili Aslan Burçları, girdiğiniz her ortamda, herkesi kendinize hayran bırakıyorsunuz. Parasal konularla ilgili muazzam bir destek sizinle birlikte. Ancak ilişkilerinizde ben sen kavgalarına oldukça dikkat etmelisiniz.
Başak:
Sevgili Başak Burçları, eviniz, evliliğiniz ve kendi hayatınız adına yeni bir dönemden geçmeye hazırlanıyorsunuz. İkili ilişkiler adına kendi haklarınızı korumak isteyebilirsiniz. Parasal konularla ilgili yeni ortaklık kararları almak isteyeceğiniz ya da uzunca süredir tıkalı bir enerji varsa kendiliğinden açılacak çok özel bir haftadan geçmektesiniz.
Terazi:
Sevgili Terazi Burçları, eğitim, seyahat konularıyla ilgili gündeminiz doluyken, beraberliğinizle ilgili net kararlar vermeden önce kendinizden emin olmak önemli. Aşk hayatınız güzelleşirken özellikle yalnızsanız kısmetleriniz artıyor.
Akrep:
Sevgili Akrep Burçları, yurtdışı planları, eğitim hak ve prosedürlerle ilgili zorlanmamak için profesyonel kişilerden destek almalısınız. Beraberliğinizde tamam mı devam mı kararları zihninizden geçebilir, geçtiğimiz yazdan kalan problemler tekrar gündemde olabilir ya da o dönem bitmiş bir beraberlik tekrar "ben buradayım" diyebilir.
Yay:
Sevgili Yay Burçları, beraberliğiniz adına biraz gerilimlerin arttığı ve ben - sen kavgalarının aktif olduğu konular gündeminizdeyken, bu süreçleri aslında önemsemelisiniz. Çünkü şimdi görmezden geldiğiniz pek çok konu sonbahar döngüsüyle birlikte ruhunuzu sıkabilir.
Oğlak:
Sevgili Oğlak Burçları, kariyerinizdeki çabalarınız, yöneticilerinizle zaman zaman fikir ayrılıklarınız gündeminizdeyken, gerginliklere çok dikkat etmeniz gereken süreçleri yaşayacak olabilirsiniz.
Kova:
Sevgili Kova Burçları, yabancılar, hukuki konular ve internet hesaplarınızın heklenmesiyle ilgili adımlara dikkat etmeniz gerekirken, düşünceleriniz arasında sıkıntılara dikkat etmeniz gerekiyor.
Balık:
Sevgili Balık Burçları, hayatınızda yeni dostluklar kurmak isteyeceğiniz, bazı insanlara da artık elveda diyeceğiniz enerjiler sizinle birlikte. Finansal anlamda, miras ve kredi konularında yeni yapılandırmalar, ortaklarınız ya da eşinizin içinde bulunduğu güzel anlaşmalarla birlikte elinize toplu paralar geçebilir.