12 burcun en çekici özellikleri!

t25_12-burcun-en-cekici-ozell-825.jpg

12 BURCUN EN ÇEKİCİ ÖZELLİKLERİ

KOÇ BURCU:
Dik başlı Koçların duruşları dikkat çekicidir. Keskin ve kıvrımlı hatlarıyla dikkat çekerler.
BOĞA BURCU: Hırsları ve gözü karalığıyla bilinen Boğaların en dikkat çekici özelliği cesaretleridir.
İKİZLER BURCU: Özgürlüğüne düşkün ve bağımsız İkizlerin en çekici özelliği sosyalliğidir. Enerjileri tükenmez.
YENGEÇ BURCU: Yengeçlerin iç ısıtıcı tavırları insanları çeker. İlgili ve sevgi dolu tavırları insanların hoşuna gider.
ASLAN BURCU: Aslanların güçlü ve özgüvenli davranışları oldukça çekicidir.
BAŞAK BURCU: Başak burçlarının tertipli görüntüsü oldukça caziptir. Başakların güven veren bir auraları vardır.
TERAZİ BURCU: Teraziler nazik tavırlarıyla dikkat çeker. Venüs'ün yönettiği Teraziler dış görünüşleri bakımından çekicidir.
AKREP BURCU: Gizemli duran Akreplerin auraları güçlüdür. İstediklerini alan Akreplerin bu tutumu çekicidir.
YAY BURCU: Yayların keşfetme arzusu çok güçlüdür. Yeniliğe açık tavırları çok sevilir.
OĞLAK BURCU: Sabır, olgunluk, gizem... Ağırbaşlı Oğlaklar sabırsız kişiler için ilk etapta çekici olabilirler.
KOVA BURCU: Hayal gücü yüksek Kovaların en çekici tarafı imkansızlık tanımamalarıdır. Müthiş bir mücadele gücüne sahiplerdir.
BALIK BURCU: Su grubunun en fantastik ve keskin burcu Balık'ın en cazip özelliği zor kazanılır olmalarıdır.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
BOĞA BURCU: Hırsları ve gözü karalığıyla bilinen Boğaların en dikkat çekici özelliği cesaretleridir.

Doğru buluyorum.:)

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Hadi ordan başka şeylerle karıştırma
Valla ben bilmem duru o kadar yemek resmi ısmarlamaların oldu... Bak mesafe kısaldı a ve a şehri 2.5 3 saate indi... Ben anlamam ısmarlıycaksın unutma o'da bir cesaret ... Jfkdkd
Bu arada site ismi forummeskeni ya.. Onu forummesken yada meskenforum yapcaz... Google hesaplarına ulaşamıyorum çünkü... Vermiyorlar...

Geri
Üst Alt