02 Eylül 2020, Çarşamba ZEYNEP TURAN'LA ASTROLOJİ ZEYNEP TURAN Dolunay Balık Burcunda

Charismax

Copyright @ Charismax
Katılım
3 yıl 9 ay 4 gün
Mesajlar
25,282
Tepkime puanı
8,726
Yaş
35
Konum
Memed' Home
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Cinsiyet
vtEvVy
Medeni Hal
ugP0V.jpg
Bugün saat 07.21 itibariyle 2020 yılının en romantik gibi görünen, aslında bizi gerçeklerle yüzleştirecek olan Dolunayı ile karşı karşıya olacağız. Balık burcunda 10 derece ile gerçekleşecek olan Dolunay, yaralı ilişkileri yakından ilgilendirecek. Yalnızlara yeniden başlama gücü verecek. Uzun zamandır sessiz kalmayı tercih eden ve kabuğunda bekleyenler konuşma fırsatı bulacak. Pandemi ile birlikte hayatları iyice steril edenler odak noktalarını değiştirecek.
bullet.jpg
Her konuda fikri olanlar pot kırabilir
2020 yılını ciddiye almayacakların dertleri ortaya çıkacak. Özellikle dara düşecekler ve dertleri bir çığ gibi büyüyecek olanlar Eylül ayında ön plana çıkabilir. Gerek kariyer alanında arada kalanlar, gerekse ilişkilerinde kararsızlık çekenler girdikleri diyaloglarda geri dönülmesi zor potlar kırabilirler. Aile içi sırların açığa çıkmaması adına yoğun çaba gösterenleri izleyebiliriz. 2020 yılında sürekli ertelemelerle bir o yana bir bu yana savrulanlar da sonunda doğru tarihleri seçecekler. Evlenmek için hazırlık yapanlara gökyüzü yardım eli açacak. En önemlisi ise iş kurup bu işi bir türlü ayağa kaldıramayanlar sonunda aradıkları gücü bulacaklar. Gökyüzü transitleri maddi anlamda dara düşenlere yeni fırsatların haberciliğini yapabilir. Dolunay ya sonuçları gösterecek ya da yol haritası olacak.
bullet.jpg
Dahası mı? Retro var…
Aslında bakarsak Eylül ayı kararlı bir aydır. Bunun sebebi yalnızca Balık burcunda gerçekleşecek olan Dolunay değil. Bugünkü Dolunay'ın hemen ardından 9 Eylül'de başlayan bir Retro bizleri bekliyor olacak. Güneş toprak burcunda süzülürken ve Ay, Dolunay fazında saf tutarken, su ve toprağın ilişkisi Türkiye Cumhuriyeti'nin natal haritasına büyük bir güç verecek. Çünkü unutmayalım ki Türkiye'nin natal haritasındaki Ay düğümleri Başak–Balık burcu aksındadır. Bunun yanı sıra ülkemizin natal haritasında devrim gezegeni Uranüs'tedir. Bilmek gerekiyor ki Türkiye'nin natal haritası bolca su üzerine kuruludur. Gökyüzü topraklara ve sulara teslim olurken, ülkemizin natal haritası, gündemin bolca konuşulacağını ve Türkiye 'seçim' kelimesini kabul etmese bile bir şekilde buraya uğrayacağını işaret ediyor. Ülke bir anda anket sonuçlarını tartışırken, bazı siyasileri de oldukça çok konuşacağız.

ughuG.jpg
ASTRO GÜNDEM
Zalimlerin gün yüzüne çıktığı günlerden geçiyoruzdur kim bilir! Venüs-Satürn karşıtlığı bu sefer denizlerdeki doğa olaylarını konuşmamıza sebep olabilir. Kurumlar ve yapılar çocuk travmaları ile gündeme gelebilir.
 
Geri
Üst Alt